Zamknij

Kaczyński ostrzega przed opozycją: Wilk w owczej skórze. Manipulują Polakami

21.09.2019 16:40
Jarosław Kaczyński
fot. PAP

O państwie z poziomem życia takim, jak na Zachodzie Unii Europejskiej i opozycji chowającej się „w owczą skórę” mówił na sobotniej konwencji PiS Katowicach prezes tej partii, Jarosław Kaczyński. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jarosław Kaczyński po raz kolejny przekonywał o randze zbliżających się wyborów parlamentarnych. Z pełnym przekonaniem stwierdził, że 13 października wyborcy staną przed dwiema wizjami - rozwoju Polski, kraju podnoszącego standardy, a postkomunizmem, który cofnie przemiany wdrażane przez PiS od 2015 roku.

Polska będzie krajem na poziomie zachodu UE już na stałe - to nasz cel i to można zrobić

Jarosław Kaczyński, prezes PiS

Zdaniem Kaczyńskiego główna konkurencja PiS stosuje sztuczne zabiegi, wysuwając na czoło kandydatkę na premiera Małgorzatę Kidawę-Błońską. 

Zobacz także

Opozycja przebiera się w owczą skórę, zza eleganckiej pani słychać kłapanie zębów wilka. Ten wilk ma konkretne nazwisko, nie będę go tutaj wymieniał. Słyszymy opowieści, które manipulują Polakami przez strach

Jarosław Kaczyński

Po czym sam zagroził, czym grozi ponowne dojście Koalicji Obywatelskiej z PO na czele do władzy.

Zobacz także

Odrzuciliśmy coś, co było anachroniczne, szkodliwe społecznie, ekonomicznie, bo godziło w podstawy moralności, w podstawy związków między ludźmi Uczyniliśmy to oczywiście przede wszystkim z powodów moralnych. Przed nami jest przyszłość i pytanie, czy ta przyszłość to będzie kontynuacja naszego planu, naszej polityki, czy też będzie to cofnięcie się do tego wszystkiego, co było

prezes PiS

RadioZET.pl/PAP