Zamknij

Morawiecki chciał zabłysnąć na Facebooku. Wstawił mema z... samym sobą

28.08.2019 13:45
Mateusz Morawiecki
fot. Facebook.com/Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki chce jak najbardziej ocieplić swój wizerunek przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. W środę na profilu społecznościowym premiera pojawił się mem z nim samym. Post zdobył tysiące reakcji internautów. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Mateusz Morawiecki założył w zeszłym tygodniu oficjalne konto na Facebooku. Szef rządu zapewnił internautów, że znajdzie czas na samodzielne prowadzenie konta i dzielenie się „swoimi myślami o przyszłości Polski”. 

Wiem, że wiele osób na Facebooku czekało, aż do Państwa dołączę. Silne państwo mierzy się nie tylko siłą gospodarki albo siłą rodzin. Silne państwo to też siła argumentów, żywa dyskusja między Polakami, którzy dzięki Facebookowi aktywnie włączają się w umacnianie demokracji nad Wisłą, w budowanie rzetelnego przepływu informacji z regionu do regionu, od osoby do osoby. Nie mogło mnie z Państwem zabraknąć.

MATEUSZ MORAWIECKI

Mateusz Morawiecki opublikował mema na Facebooku 

W środę część użytkowników Facebooka mogła zastanawiać się, czy obserwuje oficjalny profil szefa rządu. Na fanpagu pojawił się bowiem mem z samym... Mateuszem Morawieckim. 

„Okazuje się, że bywam bohaterem całkiem popularnych memów. Warto było założyć profil na Facebooku także dlatego, żeby czasem pośmiać się z samego siebie. Pozdrawiam Mateusz Morawiecki Memes i innych twórców!” – napisał Morawiecki na Facebooku.

Premier dodał, że nie zamierza opodatkować memów. 

Swój pierwszy wpis Morawiecki opatrzył zdjęciem z obchodów 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii, na którym siedzi bezpośrednio za królową Elżbietą II i korzysta z telefonu. „Wiadomo, nie będę na Facebooku od rana do wieczora, ale jeśli tylko nadarzy się okazja, będę czytał wpisy, szukał ciekawych komentarzy i brał do serca każdą życzliwą opinię. Nawet w trakcie ważnych spotkań” – napisał pod zdjęciem. 

Zobacz także

RadioZET.pl