Młodzi raperzy wychwalają PiS. A poseł „jak Piłsudski” galopuje na koniu

26.09.2019 12:29
PiS w piosence raperów z Opoczna "Idź na wybory". Poseł Telus na koniu w teledysku
fot. Youtube screen

O tym utworze komplementującym PiS przed wyborami parlamentarnymi szybko zrobiło się głośno. Młodzi raperzy z Opoczna opublikowali w sieci nagranie, w którym deklarują oddanie serca partii Jarosława Kaczyńskiego, dziękują za 500 plus i działalność posła Roberta Telusa. „To stan umysłu” – piszą internauci.

Z PiS sympatyzuje coraz więcej młodych ludzi – tak wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster dla "SE" i tak wynika też z teledysku opublikowanego we wtorek przez posła PiS Roberta Telusa.

Telus, który w wyborach do Sejmu ubiega się o reelekcję z trzeciego miejsca w okręgu 10., udostępnił w sieci nagranie wyprodukowane przez młodych raperów z łódzkiego Opoczna. Wpis oznaczył hashtagiem #TelusPlus, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że w utworze zatytułowanym „Idź na wybory” młodzi chwalą działania Telusa i gorąco zachęcają też do oddania głosu na PiS.

Dlaczego? Ponieważ, jak słyszymy z ust rapera o pseudonimie Oski oraz jego brata, "Prawo i Sprawiedliwość, to jest najważniejsze. Oddamy za was wszystko, a już daliśmy serce! Kiedyś kradli ciągle i chcieli coraz więcej. Wybraliście dobrze, 500 plus macie w podzięce".

Zainteresowanie internautów wzbudza nie tylko tekst utworu, ale też powstały do niego teledysk. - Mój ulubiony fragment to ten, gdy Robert Telus galopuje na koniu w krótkich spodenkach i koszulce z orłem – czytamy na profilu Spotted:Opoczno na Facebooku. Dodajmy, że podczas tej sceny słyszymy: „Dokończymy to, czego Piłsudski nie zdążył, każdy z naszej partii będzie wciąż do tego dążył”.

„Opoczno to stan umysłu” – komentują internauci, a teledysk zaliczają już do tzw. hitów kampanii wyborczej.

Zobacz także

RadioZET.pl/Facebook Spotted:Opoczno/Twitter