Zamknij

Kuchciński podsumowuje sukcesy PiS: była ciężka praca, rozwijamy się jak nigdy

11.10.2019 11:43
Kuchciński
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Marek Kuchciński, który po ujawnionej przez Radio ZET aferze samolotowej, zrezygnował z pełnienia funkcji marszałka Sejmu, podsumował w ostatnim dniu kampanii wyborczej 4-lecie rządów PiS. Jak wynika z jego słów, tak dobrze jak jest, w Polsce nie było nigdy. O żadnych "turbulencjach" nie wspomniał.

Wybory parlamentarne już 13 października. W ostatnich godzinach kampanii wyborczej politycy dwoją się, troją i mobilizują elektoraty. Dla PiS to też czas podsumowania 4-lecia rządów. „Odbudowaliśmy demokrację”, „Jesteśmy wiarygodni”, „Przodkowie byliby z nas dumni” – to tylko niektóre ze stwierdzeń polityków partii rządzącej.

Dwa dni przed wyborami swoje podsumowanie zamieścił w sieci również były marszałek Sejmu Marek Kuchciński, który - przypomnijmy – na początku sierpnia, po ujawnionej przez Radio ZET aferze samolotowej, „honorowo” podał się do dymisji.

Zobacz także

Zobacz także

Mimo to postanowił podsumować mijającą kadencję Sejmu. "Drodzy Państwo, Prawo i Sprawiedliwość w Sejmie :) Podczas tej kadencji uchwaliliśmy prawie 1 tys. ustaw. Była ciężka praca, zwiększyliśmy bezpieczeństwo, a Polska się rozwija jak nigdy dotąd" - napisał na Twitterze.

Po tych słowach Kuchciński zachęcił do głosowania na PiS. „Prosimy o głosy, by ten dobry czas wciąż trwał” – zakończył.

Zobacz także

RadioZET.pl