Zamknij

Poseł PiS stracił czworo dzieci. Poruszające wyznanie polityka

20.02.2020 11:40
Zbigniew Girzyńsk
fot. Jan KUCHARZYK/East News

Zbigniew Girzyński, poseł Prawa i Sprawiedliwości, na łamach ''Super Expressu'' wyznał, że jego żona poroniła cztery razy. — Gdyby wszystkie dzieci, z którymi moja żona była w ciąży, przyszły na świat, mielibyśmy piątkę dzieci — powiedział poseł.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zbigniew Girzyński ma jednego syna, 20-letniego Michała. Potomek posła PiS jest studentem Szkoły Głównej Handlowej. - Mam z nim codzienny kontakt, rozmawiamy o świecie, o życiu [...] poszedł więc w biznes, a nie w historię jak ja. Wziął przykład ze swojego dziadka, a mojego taty — powiedział w rozmowie z "Super Expressem" poseł PiS.

Polityk rządzącej partii wyznał, że jego żona poroniła cztery razy. - Chcieliśmy mieć więcej dzieci, ale mieliśmy kilka poronień. Żałuję  — powiedział Zbigniew Girzyński. 

Na koniec rozmowy poseł zdradził, że swoją żonę poznał na pielgrzymce w Częstochowie. - Mój znajomy powiedział mi wtedy, że przyjechała Beata, która była z nami kiedyś na oazie. I tak to się zaczęło, wymieniliśmy się adresami, pisaliśmy do siebie listy i w trakcie studiów zostaliśmy parą — wspomina.

Zobacz także

RadioZET.pl/Super Express