Zamknij

Zbigniew Marcinkowski nie żyje. Szef PO w Kielcach miał 67 lat

20.07.2021 09:46
Zbigniew Marcinkowski
fot. Twitter.com/Marzena Okła-Drewnowicz

Zbigniew Marcinkowski nie żyje. Pełniący obowiązki szefa Platformy Obywatelskiej w Kielcach oraz były kielecki radny zmarł w wieku 67 lat.

Zbigniew Marcinkowski był jednym z założycieli Platformy Obywatelskiej w Kielcach. W latach 2002-2006 był kieleckim radnym z ramienia Porozumienia Samorządowego. Następnie w latach 2007-2010 pełnił tę funkcję, startując z list PO.

Zbigniew Marcinkowski nie żyje. ''Zmarł nasz przyjaciel i wieloletni działacz''

"Niestety to prawda. Dzisiaj otrzymaliśmy tę smutną informację. Zmarł nasz przyjaciel i wieloletni działacz Zbigniew Marcinkowski" – poinformowali w poniedziałek mediach społecznościowych działacze PO.

"Cudownie dobry człowiek. Podpora drużyny. I na gorsze, i na lepsze czasy. Spokój, wartości, zasady. Nasz przyjaciel. Zbyszek Marcinkowski, patriota Platformy Obywatelskiej, członek Rady Krajowej. Nie wierzę, że to pożegnanie. Rozerwałeś nam serca, Zbyszku" - napisała na Twitterze Marzena Okła-Drewnowicz, posłanka PO.

Od maja 2021 roku Zbigniew Marcinkowski pełnił obowiązki szefa Platformy Obywatelskiej w Kielcach. Miał piastować to stanowisko do jesiennych wyborów.

RadioZET.pl/PAP