Zamknij

Półnagie ciało kobiety na polu w Wielkopolsce. Policja nie wyklucza zabójstwa

Redakcja
05.02.2018 18:21
Półnagie ciało kobiety na polu w Wielkopolsce. Policja nie wyklucza zabójstwa
fot. Pixabay

Półnagie ciało kobiety znaleziono na polu nieopodal miejscowości Luchowo w Wielkopolsce. Policja twierdzi, że mogło dojść zarówno do zabójstwa, jak i śmierci z wychłodzenia.

Zagłosuj

Ile razy w miesiącu pijesz alkohol?

Liczba głosów:

W poniedziałkowy poranek, 5 lutego jeden z mieszkańców wsi Luchowo natknął się na ciało kobiety w wieku około 40 lat. Było nagie od pasa w górę. Sprawę bada policja i prokurator.

Powrót z imprezy

Jak podaje portal asta24.pl, nocą z niedzieli na poniedziałek kobieta wracała wraz z mężem z imprezy u znajomych do swojego domu. Gdy ich auto zakopało się w błocie, pijana pasażerka postanowiła wyjść i pójść pieszo przez pole. W tym momencie ślad się urywa.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Tajemnicza śmierć

Jak podaje prokurator, obecnie brane są pod uwagę wszystkie wersje wydarzeń — zarówno zabójstwo, jak i śmierć z wychłodzenia. Nie można wykluczyć również zbrodni o charakterze seksualnym. Możliwe także, że kobieta chciała załatwić na polu swoje potrzeby fizjologiczne i na przykład zasłabła na skutek wypitego alkoholu, a w następstwie zmarła z powodu wychłodzenia — czytamy.

Badających sprawę ciekawi fakt, dlaczego mąż zmarłej nie poszedł jej szukać. Według doniesień Fakt24.pl zwłoki leżały około kilometra od domu.

Zobacz także

RadioZET.pl/asta24.pl/fakt24.pl/strz