Duda skomentował porażkę Polaków. ''Przestrzegam 3 zasad'' [ZDJĘCIA]

Redakcja
24.06.2018 22:29
Andrzej Duda
fot. PAP

Reprezentacja Polski pożegnała się z piłkarskimi mistrzostwami świata. Drużyna Adama Nawałki przegrała 3:0 z Kolumbią. Porażkę biało-czerwonych na Twitterze skomentował Andrzej Duda. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

''Przestrzegam 3 zasad: obiecałem Naszym, że będę z Nimi - więc nie krytykuję; cieszę się z sukcesów i chwalę - ale jeśli jest za co; nigdy nie załamuję rąk, wyciągam wnioski, bo jutro też jest dzień i trzeba iść do przodu'' - napisał Duda.

''Biało-Czerwoni stało się. Trudno. Głowa do góry!'' - dodał.

Polska - Kolumbia. Andrzej Duda kibicuje Polakom:

Prezydent Andrzej Duda oglądał w niedzielę mecz Polska-Kolumbia w Gdyni w „marynarskiej” Strefie Kibica na ORP Generał Kazimierz Pułaski. 

Przed spotkaniem marynarze rozłożyli na krzesełkach biało-czerwone szaliki, które, na hasło „barwy do góry”, wznieśli tuż przed spotkaniem nad głowę. Prezydent, także zaopatrzony w szalik pojawił się wśród załogi 10 minut przed rozpoczęciem meczu i zrobił sobie „selfie” z marynarzami. 

W niedzielę Polska po porażce z Kolumbią 0:3 straciła szanse na awans do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. Bramki dla drużyny z Ameryki Południowej strzelili: Yerri Mina, Radamel Falcao, Jose Cuadrado.

RadioZET.pl/DG