Zamknij

Polski Bus wprowadził numerację miejsc. Znamy ceny

Redakcja
06.04.2017 17:11
Polski Bus wprowadził numerację miejsc. Znamy ceny
fot. RadioZET.pl

Lubisz podróżować Polskim Busem, ale denerwuje cię chaos podczas zajmowania miejsc? Mamy dobrą wiadomość. Popularny przewoźnik rozpoczął sprzedaż biletów z rezerwacją miejsc w autokarze. Minus jest taki, że za fotel przy stoliku albo z przodu przy szybie trzeba będzie zapłacić 5 złotych więcej.

Zagłosuj

Zdarza ci się podróżować Polskim Busem?

Liczba głosów:

- Od teraz każdy może wybrać swoje ulubione miejsce w autokarze! Dla Pasażerów, którzy cenią sobie dodatkowe udogodnienia w trakcie podróży, zostały przygotowane miejsca Premium. Te najpopularniejsze miejscówki posiadają wyjątkowe atuty - większą przestrzeń na nogi, możliwość podróży przy stolikach oraz przy przedniej szybie na górnym pokładzie, zapewniającej niezapomniane widoki podczas podróży. Wybór miejsca Premium to większy komfort podróży za jedyne 5 złotych - tłumaczył rzecznik prasowy Polskiego Busa, dodając, że o numerowane miejsca pasażerowie pytali na Facebooku każdego dnia.

W ciągu pierwszych pięciu lat Polski Bus przewiózł w Polsce ponad 20 mln pasażerów i wyraźnie wyparł z rynku autobusy PKS, które obecnie popularne są tylko na trasach pomiędzy małymi miejscowościami. Zdecydował o tym wyższy standard i znacznie niższe ceny, zwłaszcza przy kupnie biletów z dużym wyprzedzeniem.

Rezerwowanie miejsc na stronie Polskiego Busa przypomina już kupowanie biletu na samolot. Podobnie jak w przypadku linii lotniczych, za atrakcyjniejszy fotel trzeba będzie dopłacić. Jednakowa opłata w wysokości 5 złotych obowiązuje już za miejsce przy stoliku, z przodu pojazdu, przed schodami oraz w ostatnim rzędzie po środku, gdzie jest więcej miejsca na nogi.

Plan autokaru
fot.

RadoZET.pl/strz