Zamknij

Polski turysta zgubił iPhone'a w Dubaju. Telefon trafił do policjantów z Oświęcimia

Redakcja
14.12.2017 07:08
Polski turysta zgubił iPhone'a w Dubaju. Telefon trafił do policjantów z Oświęcimia
fot. Policja

Miłą, przedświąteczną niespodziankę, będzie miał mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego, który już wkrótce odbierze przesyłkę od oświęcimskiej Policji. Mężczyzna przebywając na wycieczce w Dubaju zgubił swojego smartfona. Na zgubę natrafił jednak turysta z Piotrowic, który po przylocie do Polski przekazał go Policji.

Pod koniec ubiegłego tygodnia do Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zgłosił się mieszkaniec Piotrowic, który oświadczył, że właśnie wrócił z Dubaju, gdzie w hotelu, w którym przebywał, znalazł iPhona należącego do polskiego obywatela. Sprawą zainteresował się jeden z oświęcimskich dzielnicowych.

 

Pomimo tego, że telefon posiadał fachowe zabezpieczenia, funkcjonariusz ustalił, że jego właścicielem może być 36–letni mieszkaniec Kobylanki w woj. zachodniopomorskim. W związku z powyższym, z prośbą o potwierdzenie ustaleń zwrócił się do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Odpowiedź nadeszła szybko i potwierdziła ustalenia dzielnicowego, więc telefon został wysłany i już wkrótce właściciel odbierze swoją zgubę.

RadioZET.pl/pap/maal

C