Zamknij

Uderzyła autem w przydrożne drzewo. Dwóch młodych pasażerów zginęło na miejscu

19.01.2022 13:44
wypadek drogowy w miejscowości Pomorska Wieś
fot. KMP w Elblągu

Tragedia na drodze między Elblągiem a Młynarami (woj. warmińsko-mazurskie). 47-latka straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. W wypadku zginęło dwóch młodych mężczyzn, którzy towarzyszyli kobiecie.

Do tragicznego wypadku doszło w środę ok. 6.40 w okolicach miejscowości Pomorska Wieś. 47-letnia kobieta kierująca peugeotem pokonywała akurat zakręt pomiędzy Elblągiem a Młynarami.

wypadek między Elblągiem a Młynarami
fot. KMP w Elblągu

Pomorska Wieś. Wypadek na łuki drogi. Nie żyje dwóch mężczyzn

- Kierująca peugeotem na łuku drogi, najprawdopodobniej na skutek oblodzonej nawierzchni, straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo - poinformował nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Jak dodał, autem oprócz 47-latki podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 17 i 22 lat. - W wyniku zdarzenia obaj zginęli - przekazał policjant.

Kierująca samochodem została ranna i przetransportowano ją do szpitala. Jak mówił w rozmowie z polsatnews.pl nadkom. Nowacki, jeden z pasażerów to prawdopodobnie syn 47-latki. Dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci i prokurator.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP w Elblągu/PAP - Marcin Boguszewski/ Polsatnews.pl

C