Zamknij

Dwa śmiertelne wypadki w Trzech Króli. Oba w tym samym regionie

06.01.2022 12:45
Wypadki
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do dwóch wypadków, w których zginęły dwie osoby, doszło w czwartek rano na terenie woj. pomorskiego. W jednym z nich zginął pieszy, który wszedł na jezdnię, w drugim mężczyzna na torach kolejowych. 

Jak podały lokalne media, do pierwszego wypadku doszło przed godz. 7 na 9. kilometrze autostrady A1 w miejscowości Ulkowy. Tam samochód potrącił pieszego, który znalazł się na jezdni. 

Pomorskie. Dwa śmiertelne wypadki. Nie żyją dwie osoby

– W zdarzeniu brał udział pieszy mężczyzna oraz kierująca bmw. [...] Pracujący na miejscu policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia - przekazał w rozmowie z trójmiejską "Gazetą Wyborczą" oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim. 

Z kolei przed godz. 8 doszło do wypadku w Wejherowie. Jak poinformowało Radio Gdańsk, na torach kolejowych przy ul. Rybackiej znalazł się 70-letni mężczyzna. Nie przeżył zderzenia z jadącym pociągiem relacji Lębork-Gdańsk. 

W obydwu przypadkach - zarówno na autostradzie, jak i na trasie kolejowej - doszło do kilkugodzinnych utrudnień, które poskutkowały koniecznością utworzenia objazdów bądź opóźnieniami pociągów. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/trojmiast.wyborcza.pl/Radio Gdańsk

C