Zamknij

Wyszła z domu w piżamie i nie daje znaków życia. Policja publikuje wizerunek [FOTO]

Redakcja
17.03.2018 12:21
Marta Makowska, policja
fot. Flickr.com/KPP Tczew

Rodzina i policjanci poszukują 15-letniej Marty Makowskiej, która wyszła z domu w Subkowach i do chwili obecnej nie skontaktowała się z najbliższymi. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują małoletniej Marty Makowskiej, która zaginęła w nocy z 12 na 13 marca br. 15-letnia mieszkanka wsi Subkowy wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 160-165cm, waga 75-80 kg, krępej budowy ciała, włosy brązowe do ramion czesane w lekkie loki, oczy brązowe, twarz okrągła, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne.

Przechwytywanie2
fot. KPP Tczew

W chwili zaginięcia małoletnia najprawdopodobniej ubrana była w piżamę koloru białego z czarnymi napisami. 15-latka może przebywać w towarzystwie 25-latka o imieniu Patryk.

Zobacz także

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego 15-latki proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie lub telefoniczny pod numerem 58-530-81-67, bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer 997.

RadioZET.pl/KPP Tczew/DG