Zamknij

Tragedia na drodze. Zderzenie auta z ciężarówką. Nie żyją trzy osoby

21.01.2020 22:33
Wypadek
fot. Policja (zdjęcie poglądowe)/Adam Staśkiewicz/East News

Trzy osoby zginęły w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w jednej z miejscowości w województwie pomorskim. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn zderzyły się dwa samochody: ciężarowy oraz osobowy. 

Jak informuje Gazeta.pl, do wypadku doszło we wtorek wieczorem, ok. godz. 20, w miejscowości Kalisz niedaleko Kościerzyny (woj. pomorskie). Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, w wyniku czego zginęły wszystkie trzy osoby, które przebywały w aucie. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

- Kierowca samochodu osobowego zjechał gwałtownie na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym prawym pasem samochodem ciężarowym - powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową st. asp. Piotr Kwidziński z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. - Kierujący ciężarówką został przetransportowany z obrażeniami do szpitala. Jest w szoku - dodał (cytat za: Gazeta.pl). 

Zobacz także

Służby dotarły już na miejsce celem dokonania oględzin. Policja i prokuratura będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia. Na razie nie są one znane. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta.pl/PAP