Popchnął dziecko na schodach w metrze i złamał mu nos. Pomóżcie matce znaleźć sprawcę

Redakcja
14.05.2018 12:44
Złamał nos 6-latkowi w Metrze
fot. East News/Facebook

6-letni Jaś został popchnięty na schodach w metrze. Potrącony chłopiec, upadając - złamał nos. Mama dziecka prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy.

Według relacji kobiety, do zdarzenia doszło 26 kwietnia 2018 roku około godziny 15 na stacji metra Centrum. Syn został potrącony przez przepychającego się na schodach mężczyznę. W efekcie Jaś spadł ze schodów podrapał twarz i, jak się potem okazało, złamał nos.

- W dniu 26 kwietnia 2018r. około 15.00 mój syn razem z babcią podróżował metrem do stacji metro Centrum (przejazd w stronę Kabat). Po wyjściu z metra udali się do wyjścia w stronę Alej Jerozolimskich (na tzw. „Patelnię”). Wjeżdżając schodami ruchomymi Janek został potracony przez mężczyznę przepychającego się na schodach w stronę wyjścia. Na skutek potrącenia spadł ze schodów. Jaś ma złamany nos i mocno zadrapaną twarz (...) - pisze na Facebooku Paulina Banasińska.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku!

Według relacji kobiety, mężczyzna, który potracił Jasia nie zatrzymał się, żeby wyjaśnić cała sytuację, nie udzielił pomocy Jasiowi, a nawoływany przez innych pasażerów do powrotu na miejsce zdarzenia, uciekł. Matka apeluje o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny.

Zobacz też:

RadioZET.pl/maal