Zamknij

Tylko w Radiu ZET: Borys Budka mówi ciepło o... Krystynie Pawłowicz [WIDEO]

Redakcja
12.09.2017 20:08
Tylko w Radiu ZET: Borys Budka mówi ciepło o... Krystynie Pawłowicz [WIDEO]
fot. Radio ZET

Tego jeszcze nie było! Popołudnie z Radiem ZET łączy polityków. Roman Osica zdołał namówić Borysa Budkę do powiedzenia kilku ciepłych słów o Prawie i Sprawiedliwości. Nie wierzycie? Sami zobaczcie! 

Były minister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL był gościem programu "Popołudnie z Radiem ZET". W trakcie rozmowy z Justyną Dżbik-Kluge i Romanem Osicą doszło do niespodziewanej sytuacji. Polityk Platformy Obywatelskiej zdecydował się wypowiedzieć ciepłe słowa pod adresem... Krystyny Pawłowicz i Andrzeja Dudy! 

Zobacz także

- Pani Profesor, droga Krysiu! Zapewniam, lepiej być ciocią Krysią z uśmiechem na twarzy i tak się przedstawiać, bo to zawsze łączy a nie dzieli - powiedział Borys Budka.

Chwilę później zwrócił się do Andrzeja Dudy. - Panie prezydencie, Andrzeju! Masz wielką szansę, żeby stać się prezydentem wszystkich Polaków! Sprawdzian przed Tobą. Dotrzymaj słowa, a ja trzymam kciuki, żeby Ci się to udało - powiedział. 

Przyjacielski klimat udzielił się również Romanowi Osicy, który dodał na koniec: Panie Joachimie Brudziński, da się pan lubić! 

RadioZET.pl/DG