Zamknij

Zwłoki kobiety zakopane w lesie w Porębie. To może być zaginiona Monika

25.11.2021 12:03
Policja
fot. ilustracyjne. Piotr Hukalo/East News

W Porębie koło Zawiercia odnaleziono zakopane w lesie ciało kobiety. Według nieoficjalnych informacji mogą być to zwłoki Moniki z Jaworznika, która w tajemniczych okolicznościach zaginęła w lipcu br. 

Monika Wilgorska-Stanewicz z Jaworznika zaginęła 9 lipca br. Kilka dni później w stawie w Zawierciu w województwie śląskim znaleziono zatopiony samochód 42-letniej kobiety. Jak informowała ''Gazeta Wyborcza'', auto było częściowo przemalowane i brakowało na nim tablic rejestracyjnych. 

Poręba. Ciało kobiety zakopane w lesie. To może być zaginiona Monika z Jaworznika

W sprawie zaginięcia kobiety na 48 godzin zatrzymano jej konkubenta. Policja nie znalazła jednak żadnych dowodów świadczących o tym, że Mariusz P. mógł mieć coś wspólnego z zaginięciem Moniki. Na początku października Prokuratura Okręgowa w Częstochowie ponownie aresztowała mężczyznę. Tym razem ws. handlu narkotykami. 

– Zarzuty te dotyczą przewozu na przełomie 2014 i 2015 roku z Francji środków odurzających w postaci 100 kilogramów marihuany oraz wprowadzenia tych narkotyków na teren Wrocławia i Krakowa – mówił w rozmowie z TVN24 prokurator Tomasz Ozimek.

W czwartek 25 listopada portal Zawiercie112 poinformował, że w lesie na pograniczu Poręby i Zawiercia odnaleziono zakopane ciało kobiety. Według nieoficjalnych informacji to zaginiona Monika z Jaworznika. ''Wszystko wskazuje na morderstwo i ukrycie zwłok'' – czytamy. Policja na ten moment nie komentuje sprawy. W najbliższym czasie ma zostać wydany oficjalny komunikat.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Zawiercie112/TVN24

C