Zamknij

Rozpędzone porsche staranowało przystanek. Kierowca i pasażer uciekli

19.01.2020 15:51

Policja w Gdańsku wciąż poszukuje kierowcy i pasażera porsche, które w sobotę wieczorem uderzyło w przystanek autobusowy na ul. Myśliwskiej. Wskutek wypadku jedna osoba została ranna. Mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia.

Policja
fot. Adam Burakowski/REPORTER

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Porsche na niemieckich numerach rejestracyjnych z dużą prędkością wjechało w przystanek autobusowy "Jasieńska" na ulicy Myśliwskiej w Gdańsku. Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 21.

Wskutek wypadku 18-letnia kobieta odniosła obrażenia. Zraniło ją najprawdopodobniej szkło z wiaty przystankowej, z urazem nogi została przewieziona do szpitala.

Porsche wjechało w przystanek. Policja poszukuje dwóch osób 

Policji wciąż nie udało się namierzyć podróżujących porsche mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. Patrole oraz przewodnik z psem tropiącym przeszukali pobliski teren.

Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych. Pies podjął ślad, jednak nie doprowadził nas do sprawcy wypadku. Wciąż spływają do nas nowe informacje od świadków zdarzenia, które wnikliwie weryfikujemy. Przeglądamy również zapisy z kamer monitoringu st. asp. Karina Kamińska

Śledczy zabezpieczyli pojazd. Ze wstępnych informacji wynika, że auto nie było kradzione.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub widziały uciekających mężczyzn. 

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP