Zamknij

Awantura na Twitterze. Posłanka PiS o Joannie Senyszyn: Ruska swołocz

Redakcja
04.03.2019 13:25
Awantura na Twitterze. Posłanka PiS o Joannie Senyszyn: Ruska swołocz
fot. EastNews

„Wicemarszałek Terlecki obraża Polaków pisząc, że »po 1945 najlepsi szli do lasu lub zostawali w konspiracji«” – napisała na Twitterze Joanna Senyszyn z SLD. W mocny sposób odpowiedziała jej posłanka PiS Bernadeta Krynicka. „Ruska swołocz nigdy nie przestanie obrażać polskich patriotów...” – skomentowała.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ocena działań Żołnierzy Wyklętych po raz kolejny podzieliła polskich polityków. Na Twitterze doszło do spięcia Joanny Senyszyn z SLD z Bernadetą Krynicką z PiS.

Zobacz także

„Wicemarszałek Terlecki obraża Polaków pisząc, że »po 1945 najlepsi szli do lasu lub zostawali w konspiracji«. Z liczebności band wynika, że dużo tego dobrego nie było” – napisała na Twitterze Joanna Senyszyn z SLD.

W mocnych słowach odpowiedziała jej Bernadeta Krynicka z PiS.

„Ruska swołocz nigdy nie przestanie obrażać polskich patriotów...” – odparła. Wielu internautów krytycznie odniosło się jednak do jej komentarza. Posłanka kontynuowała.

„Tym, których drażni użyte przeze mnie określenie zupełnie nie przeszkadza język używany przez komunistów w walce z patriotycznym podziemiem. To b. symptomatyczne...” – stwierdziła Krynicka.

Joanna Senyszyn postanowiła postawić jednak kropkę nad i. Była posłanka SLD także nie powstrzymała się przed ostrymi słowami. „Niejaka Krynicka zapragnęła błysnąć, a wyszło jak zawsze. W odpowiedzi na mój tweet, że Terlecki obraża Polaków, napisała, że »Ruska swołocz nigdy nie przestanie obrażać polskich patriotów«. Straszne tarcia w tym PiS, ale żeby aż tak po chamsku napier..ć w swojego marszałka” – napisała.

RadioZET.pl/Twitter/BM