Zamknij

Groźby pod adresem podejrzanego o zabójstwo 28-letniej Pauliny. Ma konto na Facebooku

Redakcja
30.10.2018 13:42
Groźby pod adresem podejrzanego o zabójstwo 28-letniej Pauliny. Ma konto na Facebooku
fot. Mamuka Khetcuriani/Facebook

Po ujawnieniu wizerunku Gruzina, który zdaniem prokuratury jest winny zabójstwa 28-letniej Pauliny z Łodzi, jego konto na Facebooku zalała fala komentarzy. Internauci szybko znaleźli profil poszukiwanego mężczyzny, a pod jego zdjęciami pojawiły się dziesiątki w dużej mierze wulgarnych wpisów.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

„Zdechniesz”, „mam nadzieję, że dosięgnie cię samosąd”, „obyś skończył w cierpieniach” – to niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciami zamieszczonymi przez Gruzina na jego facebookowym profilu.

paulina 2
Palina 4

We wtorek rano dane i wizerunek mężczyzny upubliczniła policja. Jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym jako szczególnie groźny przestępca.

Mamuka Khetsuriani ma 39 lat i 178 cm wzrostu, w ostatnim czasie miał rudy zarost. Dzień po zabójstwie przekroczył granicę z Ukrainą. W tej chwili prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa na tle seksualnym 28-letniej Pauliny z Łodzi.

Zobacz także

Na swoim koncie na Facebooku Khetsuriani zamieszczał m.in. zdjęcia z ulicy Piotrkowskiej, gdzie bawiła się w noc przed śmiercią 28-letnia Paulina.

Mamuka 1

Oto więcej komentarzy, jakie pojawiły się pod profilem poszukiwanego mężczyzny.

paulina 1
Pulina 3

Pierwsze aresztowania

W sprawie zatrzymano do tej pory trzy osoby, to dwóch Gruzinów i Białorusinka.

Łódzki sąd zadecydował w niedzielę o aresztowaniu na 3 miesiące 41-letniego mężczyzny i 44-letniej kobiety, podejrzanych m.in. o zatajenie zbrodni zabójstwa 28-letniej kobiety. Zarzuty poplecznictwa, niezawiadomienia o zbrodni zabójstwa mimo posiadania wiarygodnych informacji o niej i składania fałszywych zeznań usłyszał też trzeci zatrzymany – 38-letni Gruzin, który również został aresztowany.

Zobacz także

28-letnia Paulina ostatni raz była widziana w sobotę 20 października. Jej zwłoki, zapakowane w torbę, znaleziono po 6 dniach. Zginęła od ciosów nożem zadanych w okolice szyi. Do zabójstwa doszło w jednej z łódzkich kamienic, gdzie mieszkanie wynajmowało sześciu Gruzinów.

RadioZET.pl/PAP/JŚ