Potrójne morderstwo na Lubelszczyźnie. Ciała na ziemi, przysypane wapnem

14.07.2017 16:54

Trzy ciała ułożone równolegle, obok siebie na podłodze przysypane wapnem i cementem. Na taki widok trafili policjanci w jednym z domów we wsi Piaski Szlacheckie (woj. lubelskie). Dwie osoby zostały w tej sprawie zatrzymane.

Potrójne morderstwo na Lubelszczyźnie. Ciała na ziemi, przysypane wapnem fot. RadioZET.pl

Policjanci nie zdradzają na razie zbyt wielu szczegółów śledztwa. Wiadomo jednak, że zatrzymani należą do „najbliższego grona” ofiar. – Zwłoki były ułożone równolegle do siebie, obok siebie, na podłodze, a właściwie na wylewce betonowej. Były przysypane wapnem i cementem oraz przykryte płytami styropianowymi – mówił Prokurator Okręgowy w Zamościu Jerzy Ziarkiewicz w rozmowie z PAP.

Rodzinna zbrodnia

Nieoficjalne informacje mówią o tym, że ofiarami jest małżeństwo: 54-letnia kobieta i jej 57-letni mąż oraz 84-letni kuzyn. Wiele wskazuje na to, że doszło do potrójnego morderstwa. Ciała były przysypane wapnem i cementem. Na wszystkim położone zostały jeszcze kawałki brezentu.

Makabryczne znalezisko

Makabryczne znalezisko wyszło na jaw dzięki temu, że jedna z sąsiadek rodziny zaalarmowała policjantów po tym, jak przez długi czas nie mogła się skontaktować z mieszkającymi w Piaskach Szlacheckich rodzicami. Na miejscu pracuje szereg prokuratorów, policyjni technicy i grupa specjalistów.

Zobacz nasz nowy serwis >> MAM ZDANIE <<

RadioZET.pl/PAP/tvn24/strz

Oceń