Zamknij

Potrójne morderstwo na Lubelszczyźnie. Ciała na ziemi, przysypane wapnem

Redakcja
14.07.2017 16:54
Potrójne morderstwo na Lubelszczyźnie. Ciała na ziemi, przysypane wapnem
fot. RadioZET.pl

Trzy ciała ułożone równolegle, obok siebie na podłodze przysypane wapnem i cementem. Na taki widok trafili policjanci w jednym z domów we wsi Piaski Szlacheckie (woj. lubelskie). Dwie osoby zostały w tej sprawie zatrzymane.

Policjanci nie zdradzają na razie zbyt wielu szczegółów śledztwa. Wiadomo jednak, że zatrzymani należą do „najbliższego grona” ofiar. – Zwłoki były ułożone równolegle do siebie, obok siebie, na podłodze, a właściwie na wylewce betonowej. Były przysypane wapnem i cementem oraz przykryte płytami styropianowymi – mówił Prokurator Okręgowy w Zamościu Jerzy Ziarkiewicz w rozmowie z PAP.

Rodzinna zbrodnia

Nieoficjalne informacje mówią o tym, że ofiarami jest małżeństwo: 54-letnia kobieta i jej 57-letni mąż oraz 84-letni kuzyn. Wiele wskazuje na to, że doszło do potrójnego morderstwa. Ciała były przysypane wapnem i cementem. Na wszystkim położone zostały jeszcze kawałki brezentu.

Zobacz także

Makabryczne znalezisko

Makabryczne znalezisko wyszło na jaw dzięki temu, że jedna z sąsiadek rodziny zaalarmowała policjantów po tym, jak przez długi czas nie mogła się skontaktować z mieszkającymi w Piaskach Szlacheckich rodzicami. Na miejscu pracuje szereg prokuratorów, policyjni technicy i grupa specjalistów.

Zobacz nasz nowy serwis >> MAM ZDANIE <<

RadioZET.pl/PAP/tvn24/strz