Zamknij
Wypadek, Dębowa Kłoda
  • 68-196311
  • 68-196313
  • 68-196312
  • 3 Zobacz
fot. Lubelska policja

Samochód osobowy prowadzony przez 20-letniego kierowcę wypadł z drogi i roztrzaskał się o drzewo. Młody kierowca zginął na miejscu. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Do wypadku w miejscowości Stępków w województwie lubelskim doszło w nocy z 10 na 11 stycznia. Policja otrzymała zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej numer 819 samochód osobowy uderzył w drzewo.

Stępków. Nie żyje 20-letni kierowca. Auto roztrzaskało się o drzewo

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący citroenem jechał od strony Dębowej Kłody w kierunku Parczewa. 20-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

Młody kierowca był zakleszczony w pojeździe. Z auta wyciągnęli go strażacy. Będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził natychmiastowy zgon mężczyzny wskutek odniesionych obrażeń. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem Prokuratory Rejonowej w Parczewie. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl