Zamknij

Rany na klatce piersiowej 2-latka z pożaru na Podkarpaciu. Są wyniki sekcji zwłok

Redakcja
19.02.2018 16:13
Pożar
fot. You Tube screen

Osiem ran kłutych klatki piersiowej było przyczyną śmierci dwuletniego Wiktora — wskazują wstępne wyniki sekcji zwłok chłopczyka. Ciosy miała mu zadać matka. Kobieta w poniedziałek usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet kara dożywocia.

Jak poinformowała w poniedziałek zastępca prokuratora okręgowego w Przemyślu Beata Starzecka-Skrzypiec, sekcja zwłok wykazała u chłopczyka 8 ran kłutych w klatkę piersiową. Dziecko wykrwawiło się na skutek zadanych ran.

Zobacz także

Podejrzana Andrea Cristina P., Brazylijka, od kilku lat mieszkająca w Polsce jest obecnie przesłuchiwana. Prawdopodobnie w poniedziałek prokurator wystąpi z wnioskiem o jej aresztowanie.

Pożar na Podkarpaciu

Oboje — matka i dziecko — trafili w sobotę wieczorem do szpitala po pożarze domu w Śliwnicy w pow. przemyskim. Pożar prawdopodobnie zainicjowała matka chłopczyka. Wiktor miał kilka ran ciętych i kłutych klatki piersiowej.

Takie same rany miała również matka, które — jak ustalono — zadała sobie sama. Kobieta nadal przebywa w szpitalu. Jej stan określany wcześniej jako ciężki obecnie poprawił się na tyle, że lekarze zezwolili na jej przesłuchanie.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/MP