Nocny pożar na Stadionie Narodowym

Redakcja
30.11.2018 15:32
Nocny pożar na Stadionie Narodowym
fot. PAP/EPA

W nocy na PGE Stadionie Narodowym spłonął namiot ustawiony na lodowisku. - Pożar został już ugaszony. Obecnie pracujemy nad tym, by lodowisko na stadionie zostało otwarte zgodnie z harmonogramem o godzinie 15.00 - informuje rzeczniczka Zimowego Narodowego.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Na płycie stadionu spłonął namiot o wymiarach 10 na 5 metrów ustawiony na lodowisku. Ogień uszkodził też jedną z reklam. Teraz policja ustala przyczyny pożaru.

"Na stadionie trwają intensywne prace"

"Pożar został natychmiast zauważony przez ochronę stadionu, wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa i powiadomiono właściwe służby. Po szybkiej reakcji Straży Pożarnej ugaszono namiot. W tej chwili trwają prace porządkowe" - napisano w komunikacie na stronie www.zimowynarodowy.pl

Zobacz także

Katarzyna Tyska, rzecznik Zimowego Narodowego informowała, że stadionie trwają "intensywne prace, mające na celu ponownego otworzenia lodowiska".

Zobacz także

- Podczas pracy nad wszystkimi projektami odbywającymi się na PGE Narodowym, w tym podczas przygotowywania Zimowego Miasteczka, priorytetem jest bezpieczeństwo zarówno naszych gości, jak i naszych partnerów. Dzięki dbałości o wszystkie atesty oraz materiały najwyższej jakości pożar nie rozprzestrzenił się, a my dołożymy wszelkich starań, aby goście Zimowego Narodowego mogli jeszcze dziś korzystać z atrakcji. Prosimy o obserwowanie strony internetowej www.zimowynarodowy.pl oraz profilu Zimowego Narodowego w serwisie Facebook, gdzie opublikujemy informacje o ponownym otwarciu projektu - dodano na stronie www.zimowynarodowy.pl.

RadioZET/PAP/JZ