Zamknij

Nawet policja się z niego śmieje. Szukają złodzieja, który zrobił selfie podczas kradzieży

Redakcja
25.08.2017 06:45
Nawet policja się z niego śmieje. Szukają złodzieja, który zrobił selfie podczas kradzieży
fot. Policja

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny podejrzewanego o włamanie do samochodu i kradzież tabletu. Urządzenie podczas próby wpisania pinu, zrobiło zdjęcie domniemanemu sprawcy. Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z Policją.

- Pomóżcie nam znaleźć tego mistrza selfie, bo ze śmiechu nie jesteśmy w stanie... - napisano na fanpage'u Polska Policja.

Zagłosuj

Czy polska policja jest skuteczna?

Liczba głosów:

Policjanci z Komisariatu na Grunwaldzie prowadzą postępowanie w sprawie włamania do pojazdu, do którego doszło 22 lipca br. w Poznaniu. Podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna ukradł między innymi tablet. Urządzenie miało zainstalowaną funkcję Capture Cam.

selfi02
selfi03

To właśnie ten program zarejestrował wizerunek mężczyzny, który kilkukrotnie, nieudolnie, próbował złamać kod dostępu. W związku z tym prosimy osoby mogące mieć informacje na temat osoby ze zdjęcia o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 12111 lub 997 czynnymi całą dobę.

Poznański złodziej będzie musiał poradzić sobie nie tylko z konsekwencjami prawnymi, ale także z "internetową beką". Nadal ma więcej szczęścia niż wkręcony bandyta, którego podczas próby kradzieży poraził prąd. Pozaprawne konsekwencje zawłaszczania cudzych telefonów poznał także złodziej z Holandii, który stał się ofiarą kreatywnego studenta, który postanowił tropić przestępcę.

RadioZET.pl/policja/maal