Zamknij

Rowerzysta staranował 83-latkę wysiadającą z autobusu. Policja szuka świadków [WIDEO]

Redakcja
31.03.2017 21:32

Policja poszukuje rowerzysty, który wjechał wprost w wysiadającą z autobusu kobietę. Udostępniono wideo dokładnie dokumentujące incydent.

Rowerzysta staranował 83-latkę wysiadającą z autobusu. Policja szuka świadków
fot. Policja

Do zdarzenia doszło w Poznaniu. Rowerzysta pędził chodnikiem i nie zatrzymał się nawet kiedy na jego drodze pojawiła się kobieta. 83-latka wysiadała z miejskiego autobusu, kiedy rowerzysta po prostu ją staranował.

Zobacz także

Kilka minut po potrąceniu cyklista zniknął a kobieta trafiła do szpitala, w którym spędziła kolejny tydzień z ciężkimi obrażeniami. Rowerzysta ma pecha - całe zajście udokumentował monitoring komunikacji a teraz poszukuje go policja.

Wypadek miał miejsce 6 marca ok. godziny 14.18 na przystanku Piaśnicka przy ul. Chartowo. Kobieta wysiadała z autobusu linii 81. - Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście przy ul. Szylinga 2 lub telefonicznie pod nr  tel. 61 84 130 90 w godz. 8.00-15.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowym 997 - informują funkcjonariusze.

RadioZET.pl/Policja/MaAl