Zamknij
poszukiwani przez policję
  • 329-307666
  • 329-307665
  • 329-307668
  • 7 Zobacz
fot. KMP w Poznaniu

Podszedł do 36-latka i brutalnie go pobił. Policjanci poszukują sprawcy incydentu, do którego doszło kilka dni temu przy Al. Niepodległości w Poznaniu. W poniedziałek opublikowano wizerunek mężczyzny oraz osób mogących znać napastnika. Policja prosi o kontakt.

Policjanci poszukują sprawcy ciężkiego uszkodzenia ciała. Do przestępstwa doszło 16 stycznia ok. godz. 4.30 na skrzyżowaniu Al. Niepodległości z ulicą Św. Barbary w Poznaniu.

Poznań. Pobił 36-latka. Policjanci publikują wizerunek domniemanego sprawcy

- Na ulicy do pokrzywdzonego podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie napastnik uderzył go kilka razy w okolice twarzy, po czym 36-latek upadł na jezdnię, a sprawca uciekł. Obecnie pokrzywdzony przebywa w stanie ciężkim w szpitalu – poinformowała mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji. Dodała, że śledczy zajmujący się sprawą ustalili, że obaj mężczyźni przebywali wcześniej w tym samym klubie muzycznym przy Al. Niepodległości.

- Prokurator podjął decyzję o publikacji wizerunków osób, które mogą mieć informacje na temat tego feralnego wieczoru i znać potencjalnego sprawcę. Podejrzewany jest krępej budowy ciała, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasną bluzę z kapturem, dżinsy, sportowe buty, czapkę z daszkiem, a przez ramię miał przewieszoną męską saszetkę – zaznaczyła Mróz.

W poniedziałek na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu opublikowano m.in. wizerunek mężczyzny oraz osób, które mogą znać napastnika. "Wszystkich świadków oraz każdego, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć, albo posiada istotne informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt. Można dzwonić pod całodobowe numery dyżurnego komisariatu: 47 77 124 11/12" – zaapelowała policja.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP w Poznaniu/PAP

C