Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mężczyzna zaczepiał dzieci koło szkoły. Policja publikuje wizerunek

21.02.2019 18:52
xxx wiadomosci

Policjanci z Komisariatu Poznań-Północ szukają mężczyzny, który w połowie lutego miał zaczepiać dzieci na Piątkowie. W sprawie sporządzony został portret pamięciowy. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny na swojej stornie internetowej.

Mężczyzna zaczepiał dzieci koło szkoły. Policja publikuje wizerunek fot. Policja w Poznaniu

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

"Komisariat Policji Poznań-Północ prowadzi postępowanie pod nadzorem prokuratury w Poznaniu w związku z informacjami o mężczyźnie, który miał nagabywać nieletnich. Były to zaczepki o podłożu seksualnym. Zdarzenie miało miejsce w połowie lutego br. na poznańskim Piątkowie" – podała policja.

Sporządzono portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny. Wizerunek opublikowano na stronie internetowej poznańskiej policji.

329-240443 fot. Policja

Funkcjonariusze z Komisariatu Poznań-Północ apelują do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub mają o nim jakiekolwiek informacje, o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 61 84 146 11 oraz 112.

Także wszystkie osoby, które były świadkami zaczepiania dzieci lub miały kontakt z osobą wskazaną na wizerunku, proszone są o kontakt z policjantami z tego komisariatu.

RadioZET.pl/Policja/PAP/DG 

Oceń