Zamknij
Wypadek A2
  • a2 foto3
  • a2 foto1
  • a2 foto2
  • 3 Zobacz
fot. OSP Luboń

Nie żyje kierowca ciężarówki, który na autostradzie A2 w Wielkopolsce został przygnieciony przez pojazd podczas wymiany koła. Reanimacja prowadzona przez zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego nie przyniosła rezultatu.

Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie na poznańskim odcinku autostrady A2. Strażacy zostali poinformowani przez policję, że na 165. kilometrze autostrady w kierunku Warszawy kierowca ciężarówki został przygnieciony przez pojazd, gdy wymieniał w nim koło.

Tragedia na A2 w Poznaniu. Nie żyje kierowca ciężarówki

Jak relacjonuje Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu, na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został uwolniony, ratownicy rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdziła PAP, że życia 35-letniego kierowcy nie udało się uratować. Po wypadku trasa w kierunku Warszawy była zablokowana. Po kilkudziesięciu minutach wznowiono ruch pasem lewym i środkowym.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/OSP Luboń