Zamknij

Napad na Rossmanna. Chciał ukraść kosmetyki, ranił dziecko

Redakcja
20.07.2018 15:18
Rossmann
fot. Google Street View

Do nieudanej próby kradzieży doszło w drogerii Rossmann przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Nieznany mężczyzna próbował ukraść kosmetyki, ale dzięki szybkiej reakcji ochrony udało się temu zapobiec. Niestety niedoszły sprawca uciekł, a po drodze staranował 1,5-roczne dziecko.

Do zdarzenia, które opisuje „Głos Wielkopolski”, doszło w piątek przed popołudniem. Niedoszły złodziej wszedł do sklepu z zamiarem dokonania kradzieży. Dzięki szybkiej reakcji ochrony udało się temu zapobiec. Mężczyzna zdołał jednak uciec, a po drodze wpadł jeszcze na 1,5-roczną dziewczynkę, którą poturbował. Dziecko odniosło rany twarzy.

Zobacz także

– Dostaliśmy takie zgłoszenie koło godziny 11. W drogerii przy ulicy Głogowskiej mężczyzna próbował ukraść kosmetyki, jednak dzięki reakcji ochrony nie udało mu się to. W czasie szarpaniny próbował wydostać się ze sklepu. W czasie ucieczki wpadł na dziewczynkę, która następnie została odwieziona do szpitala – potwierdza w rozmowie z „GW” Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Policja prowadzi już śledztwo w tej sprawie. Na razie sporządzono rysopis sprawcy, jego tożsamość nie została jeszcze ustalona.

RadioZET.pl/Głos Wielkopolski/MP