Zamknij

Samochód potrącił matkę z dwójką małych dzieci. Wypadły z wózka

28.09.2022 16:50

Do dramatycznego potrącenia matki z dwójką małych dzieci w wózku doszło w środę na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Akacjowej w Poznaniu – podaje lokalny serwis Epoznan.pl. 29-latka trafiła do szpitala, a dzieciom nic się nie stało – relacjonuje poznański TVN24.

Matka z dziećmi w wózku potrącona w Poznaniu
fot. Damian Klamka/East News, zdj. ilustracyjne

Koszmarnie wyglądający wypadek wydarzył się w środę 28 września na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Akacjowej w Poznaniu. Epoznan.pl cytuje oficera dyżurnego strażaków, który powiedział, że zgłoszenie o potrąceniu dotarło o godz. 11:15.

- Według wstępnych informacji potrącona została kobieta z dwójką małych dzieci. Są już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego - relacjonował oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.

Poznań. Samochód potrącił matkę z dziećmi w wózku

Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta z wózkiem znajdowała się już na przejściu dla pieszych, gdy przepuszczała ją karetka pogotowia. W połowie drogi kobieta z dziećmi została potrącona przez inny pojazd, jadącą z przeciwnej strony toyotę.

Poznański TVN 24 poinformował, że poszkodowanymi dziećmi, które wypadły z wózka w czasie zderzenia, są bliźniaczki mające ponad 2 lata. "Nic poważnego im się nie stało. Jak przekazali pracujący na miejscu funkcjonariusze, są w dobrym stanie" – podał portal. 29-letnia kobieta z urazem głowy trafiła natomiast do szpitala.

Okoliczności wypadku ustala policja. Wiadomo, że samochodem, który potrącił matkę z dziećmi, kierowała 71-letnia kobieta. Policja podała, że była trzeźwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN24 Poznań/Epoznan.pl