Zamknij

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje 25-letnia kobieta

01.07.2021 12:09
Wypadek
fot. Damian Klamka/East News

25-letnia kobieta zginęła na przejściu dla pieszych na poznańskim Łazarzu. Zdarzenie miało miejsce w czwartek wczesnym rankiem. Kierowca był trzeźwy, ale została mu pobrana krew do badań - powiedział w rozmowie z RadioZET.pl kom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 5 rano na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Kolejowej w Poznaniu. 25-letnia kobieta została potrącona przez samochód. 

Kobieta znajdowała się na przejściu dla pieszych. Niestety, poszkodowana zmarła. Kierowca był trzeźwy, ale została mu pobrana krew do badań - powiedział w rozmowie z RadioZET.pl kom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Z kolei portal epoznan.pl rozmawiał z czytelnikiem, który był świadkiem zdarzenia. Mężczyzna jechał z hondą civic, której kierowca potrącił kobietę. 

Poznań. Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje 25-letnia kobieta

- Wyjechał z Rolnej, potrącił kobietę z prędkością około 90 km/h. Jechałem za nim. Pani szła od Łazarza w kierunku przystanków, była na ostatnim pasie przed przystankiem [...] Pan się tłumaczył, że jej nie zauważył - relacjonował. Policja i prokuratura będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/epoznan.pl/Wielkopolska Policja