Zamknij

Matka ugodziła nożem trzyletnią córeczkę. "Spokojna, wykształcona rodzina"

04.05.2021 15:11
policja
fot. Damian KLAMKA/East News

3-letnia dziewczynka została ugodzona nożem przez matkę w jednym z mieszkań w Poznaniu. Dziewczynka zmarła na stole operacyjnym - informuje reporterka Radia ZET Danka Woźnicka. Sprawą zajmuje się policja.

Trzylatka w ciężkim stanie trafiła do szpitala - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. "26-letnia kobieta sama wychowywała dziewczynkę, mieszkała z matką - według policji to spokojna, wykształcona rodzina" - relacjonowała reporterka Radia ZET Danka Woźnicka. Niestety, dziecko zmarło na stole operacyjnym. 

26-latka ugodziła nożem trzyletnią córeczkę. Dziecko nie żyje

Makabryczny incydent wydarzył się w Poznaniu. Zgłoszenie policja otrzymała przed godz. 11. - Otrzymaliśmy informację, że w jednym z mieszkań mogło dojść do ugodzenia dziecka nożem. Na miejsce zostały wysłane od razu nasze patrole i służby ratunkowe. Ratownicy zajęli się dzieckiem, natomiast policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia – mówił Borowiak, cytowany przez PAP.

Do wyjaśnienia zatrzymano 26-letnią matkę dziewczynki. Kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa. Policja nie podaje obecnie więcej szczegółów dotyczących tej sprawy. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/RadioZET/Danka Woźnicka/PAP