Zamknij

Nietypowy "gość" na platformie dla niepełnosprawnych. Interweniował Ekopatrol

24.07.2020 18:09
Nietypowy "gość" na platformie dla niepełnosprawnych. Interweniował Ekopatrol
fot. Straż Miejska Miasta Poznania/Facebook

O nietypowym osobniku, który „ukrył się” na platformie dla niepełnosprawnych na terenie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, poinformowała Straż Miejska. Sporej wielkości zwierzę zostało uwolnione przez Ekopatrol. Niezbędne okazało się jednak odkręcenie obudowy, by odłowić węża.

Wąż na platformie dla niepełnosprawnych na terenie uczelni wyższej w Poznaniu. O nietypowym lokatorze szkoły został powiadomiony Ekopatrol. Jak widzimy na zdjęciach, w celu odłowienia gada trzeba było odkręcić obudowę. Okazało się, że wąż ukrył się w prowadnicy.

Zobacz także

O całym zdarzeniu poinformowała poznańska Straż Miejska.

Na terenie Wyższej Szkole Logistyki wąż wpełzł do platformy dla osób niepełnosprawnych – takie zgłoszenie z ul. Estkowskiego otrzymali strażnicy Ekopatrolu. Na miejscu oczekiwał pracownik szkoły i konserwator platformy. Po odkręceniu obudowy okazało się, że wąż ukrył się na końcu prowadnicy

- czytamy w oficjalnym komunikacie funkcjonariuszy.

Zobacz także

Wąż w platformie dla niepełnosprawnych na uczelni wyższej

Straż Miejska przekazała także, że wąż - który ukrył się w platformie - to nasz rodzimy polski zaskroniec. Jak informują strażnicy, zwierzę najprawdopodobniej przypełzło z nad brzegu Warty.

Zobacz także

Strażnicy ostrożnie odłowili gada i przenieśli go do jego środowiska naturalnego

- przekazano.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

 

RadioZET.pl/Straż Miejska Miasta Poznania /Facebook