Zamknij

Zwłoki leżały na chodniku między blokami. "Morderstwo? Choroba?"

25.09.2020 12:48
Policja
fot. Shutterstock

Zwłoki 61-letniego mężczyzny znaleziono na chodniku między blokami na jednym z poznańskich osiedli mieszkaniowych. Policja oraz prokuratura będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności jego śmierci. 

O sprawie pisze lokalny portal epoznan.pl, do redakcji którego napisał czytelnik. Do makabrycznego odkrycia doszło na osiedlu Armii Krajowej na poznańskich Ratajach. Zwłoki leżały na chodniku, między blokami. Na miejsce przyjechała policja, która zabezpieczyła parawanem zwłoki od strony radiowozu. 

Zobacz także

 - Morderstwo? Zgon naturalny? Choroba? Denatem jest 61-letni mężczyzna. Nic więcej nie wiem, ale być może Państwu uda się coś więcej ustalić. Zgłoszenie było po 6:00, jest prawie 11:00, a ciało nadal tam leży - pisał, zwracając jednocześnie uwagę na fakt, iż całemu zdarzeniu miało przyglądać się dziecko, bawiące się na pobliskim placu zabaw, oraz jego opiekun. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Znalezienie ciała potwierdziła Marta Mróz z poznańskiej policji. Policja oraz prokuratura będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Zobacz także

 - Potwierdzono zgon tego człowieka. Na miejscu wciąż są policjanci, pracuje tam także prokurator - powiedziała funkcjonariuszka w rozmowie z epoznan.pl.

RadioZET.pl/epoznan.pl