Zamknij

To chyba jest prawdziwa praca marzeń. Żeby ją dostać musisz mieć... prawicowe poglądy

Redakcja
09.06.2018 10:28

Na naszych łamach przedstawialiśmy już wiele nietypowych ogłoszeń o prace. Nowych pracowników szukano do testowania luksusowych hoteli, albo oprowadzania wycieczek na biegunie północnym. Ta oferta zatrudnienia sprawia jednak, że wszystko to na jej tle wygląda mizernie.

Praca w Kebabie u Prawdziwego Polaka
fot. Pixabay

Pamiętacie lokal podający patriotyczne kebaby w Lublinie? Kiedy go otwierano, mówiła o nim cała Polska. Teraz każdy może starać się stać się częścią Prawdziwego Kebaba u Prawdziwego Polaka. Problem w tym, że potencjalny pracodawca dość otwarcie określa swoje preferencje.

W ogłoszeniu, właściciel patriotycznej gastronomii o bliskowschodnim jadłospisie, zaznacza, że poszukuje osób pozytywnie nastawionych do pracy. To jednak nie wszystko! Od kandydatów wymaga też zaangażowania do pracy, polskiego pochodzenia i prawicowych poglądów. Od biedy mogą być także osoby apolityczne.

Czy narodowa lewica, lub zwolennicy trzeciej drogi mają szansę na zatrudnienie? Tego już niestety nie precyzuje.

zet4
fot.

- Praca szuka odpowiedzialnych osób!!! Ze względu na rozwój sieci poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do pracy. Aktualna lokalizacja Lublin i Łęczna. Proszę o składanie cv na fan page lub mail. Wymagamy zaangażowania do pracy i pochodzenia polskiego oraz prawicowych poglądów politycznych lub osob apolitycznych (sic!) - czytamy w poście na Facebooku.

Patriotyczny kebab w Lublinie powstał w 2016 roku.  Otwarcie baru uświetnił Marian Kowalski, były kandydat na prezydenta, przez lata kojarzony z Ruchem Narodowym, który zachęca Polaków do jedzenia "prawdziwego polskiego kebabu". Lokal utrzymany jest oczywiście w patriotycznej stylistyce. Biało-czerwone ściany i zasłony w kolorach polskiej flagi, a na talerzu kebab z wieprzowiny. 

RadioZET.pl/maal

Zobacz też: