Zamknij

Znajdziesz nas także

Pobierz apkę Radia ZET

To chyba jest prawdziwa praca marzeń. Żeby ją dostać musisz mieć... prawicowe poglądy

Redakcja
09.06.2018 10:28
Praca w Kebabie u Prawdziwego Polaka
fot. Pixabay

Na naszych łamach przedstawialiśmy już wiele nietypowych ogłoszeń o prace. Nowych pracowników szukano do testowania luksusowych hoteli, albo oprowadzania wycieczek na biegunie północnym. Ta oferta zatrudnienia sprawia jednak, że wszystko to na jej tle wygląda mizernie.

Pamiętacie lokal podający patriotyczne kebaby w Lublinie? Kiedy go otwierano, mówiła o nim cała Polska. Teraz każdy może starać się stać się częścią Prawdziwego Kebaba u Prawdziwego Polaka. Problem w tym, że potencjalny pracodawca dość otwarcie określa swoje preferencje.

W ogłoszeniu, właściciel patriotycznej gastronomii o bliskowschodnim jadłospisie, zaznacza, że poszukuje osób pozytywnie nastawionych do pracy. To jednak nie wszystko! Od kandydatów wymaga też zaangażowania do pracy, polskiego pochodzenia i prawicowych poglądów. Od biedy mogą być także osoby apolityczne.

Czy narodowa lewica, lub zwolennicy trzeciej drogi mają szansę na zatrudnienie? Tego już niestety nie precyzuje.

zet4

- Praca szuka odpowiedzialnych osób!!! Ze względu na rozwój sieci poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do pracy. Aktualna lokalizacja Lublin i Łęczna. Proszę o składanie cv na fan page lub mail. Wymagamy zaangażowania do pracy i pochodzenia polskiego oraz prawicowych poglądów politycznych lub osob apolitycznych (sic!) - czytamy w poście na Facebooku.

Patriotyczny kebab w Lublinie powstał w 2016 roku.  Otwarcie baru uświetnił Marian Kowalski, były kandydat na prezydenta, przez lata kojarzony z Ruchem Narodowym, który zachęca Polaków do jedzenia "prawdziwego polskiego kebabu". Lokal utrzymany jest oczywiście w patriotycznej stylistyce. Biało-czerwone ściany i zasłony w kolorach polskiej flagi, a na talerzu kebab z wieprzowiny. 

RadioZET.pl/maal

Zobacz też:

Trwają prace serwisowe. Zapraszamy wkrótce
Trwają prace serwisowe. Zapraszamy wkrótce