Szydło uważa, że PiS tworzy dobre warunki dla firm. "Robimy to dla młodych ludzi"

Redakcja
28.03.2017 16:41
Szydło uważa, że PiS tworzy dobre warunki dla firm. "Robimy to dla młodych ludzi"
fot. PAP

Tworzymy dobre warunki dla przedsiębiorców; robimy to dla młodych ludzi, którzy do tej pory po to, by zrealizować swoje marzenia, musieli wyjeżdżać za granicę - powiedziała premier Beata Szydło, podczas Kongresu Innowatorów w Warszawie.

- Wydaje mi się, że możemy myśleć o przyszłości dlatego, że mamy tutaj w regionie wszystko, to co jest potrzebne do tego, aby budować nową przyszłość Europy. Mamy odwagę, mamy młodość, mamy energię, mamy bezpieczeństwo. To są potrzebne czynniki ku temu, byśmy mogli budować stabilną gospodarkę - mówiła premier.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET
Jak zaznaczyła, dla polskiego rządu innowacyjność i przedsiębiorczość stają się symbolem. Podkreśliła, że strategia odpowiedzialnego rozwoju - czyli program realizowany przez polski rząd, jest oparta właśnie m.in. na takich założeniach.

Zobacz także

- Tworzymy dobre warunki jako państwo dla przedsiębiorców, stwarzamy system, w którym mogą działać, kreatywnie budować swoje firmy, mogą realizować swoje marzenia. Łączymy to z nauką, a potem mamy nadzieję i wiemy, że będzie to dobrze oddziaływało na gospodarkę - mówiła premier.
Dodała, że po kilkunastu miesiącach pracy jej rządu wskaźniki gospodarcze wskazują, że polskie władze obrały "dobry kierunek i dobrą drogę" i że nie pomyliły się w doborze narzędzi. Podkreśliła, że jeszcze długa droga do spełnienia założeń planu.

RadioZET.pl/PAP/MaAl