Zamknij

Pogoda na dziś. Pochmurny poniedziałek. Na termometrach do 19 stopni Celsjusza

Redakcja
08.04.2019 06:52
Pogoda na dziś. Pochmurny poniedziałek. Na termometrach do 19 stopni Celsjusza
fot. Pixabay

Poniedziałek będzie pochmurny. Miejscami możliwe opady deszczu. Na termometrach do 19 stopni Celsjusza.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W poniedziałek będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, na północy kraju zachmurzenie okresami wzrastające do dużego i tam słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna na północy od 10°C do 13°C, w centrum i na południu od 17°C do 19°C, jedynie na wybrzeżu od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, porywisty, północno-wschodni i północny.

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie miejscami duże. Na północnym wschodzie kraju miejscami przelotne opady deszczu, na wschodzie Pomorza możliwy także deszcz ze śniegiem. Na południu lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -1°C miejscami na północy, około 2°C w centrum, do 6°C na południowym wschodzie. Lokalnie na północy Polski temperatura przy gruncie może spaść do -4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami porywisty, północno-wschodni.

PROGNOZA POGODY

W Warszawie w poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 17°C. Wiatr słaby, północny. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

RadioZET.pl/PAP