Zamknij

PO gotowe do dyskusji o programie. Zaprasza na wtorkową konferencję

Redakcja
05.05.2017 13:47
PO gotowe do dyskusji o programie. Zaprasza na wtorkową konferencję
fot. PAP

PO we wtorek, gdy odbędzie się spotkanie "gabinetu cieni", odniesie się do wypowiedzi rzeczniczki PiS Beaty Mazurek dotyczących programu Platformy - zapowiedział szef klubu PO Sławomir Neumann.

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek oceniła w piątek na konferencji, że PO nie ma programu i składa Polakom tylko mgliste deklaracje. Dlatego zadała politykom Platformy cztery pytania: czy Platforma podwyższy Polakom wiek emerytalny i do ilu lat, czy ograniczy lub zlikwiduje program 500 plus, a także, czy podtrzymuje deklarację likwidacji IPN i CBA oraz czy zgodzi się na przyjęcie emigrantów.

- Jutro jest ''Marsz Wolności'', do pani rzecznik Mazurek i do rządu PiS i do pana prezesa Kaczyńskiego, do PiS-u odniesiemy się we wtorek - mówił Neumann, pytany o wypowiedź rzeczniczki PiS.

Zobacz także

- Już zapraszamy na konferencję prasową, która odbędzie się we wtorek przed gabinetem cieni, porozmawiamy o programie i naszej odpowiedzi dla pani Mazurek, dla PiS-u. Myślę, że będą gotowi stanąć do tej dyskusji z nami - dodał szef klubu PO.

RadioZET.pl/PAP/DG