Zwłoki 67-letniej kobiety w domu. Zatrzymano jej syna [NOWE FAKTY]

Joanna Zaremba
19.03.2019 15:07
Zwłoki 67-letniej kobiety w domu. Zatrzymano jej syna [NOWE FAKTY]
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Nowe fakty w sprawie odkrycia ciała 67-latki w jej własnym domu, na terenie Ostrowi Mazowieckiej. Jak ustaliła prokuratura, najprawdopodobniej doszło do zabójstwa. Zarzuty usłyszał syn kobiety.

O sprawie pisaliśmy na RadioZET.pl w poniedziałek. W niedzielę, w miejscowości Prostyń (gmina Małkinia Górna, województwo mazowieckie), w jednym z domów mieszkalnych odkryto zwłoki 67-letniej kobiety.

Zgłoszenie na ostrowską komendę policji wpłynęło około 2.00 w nocy, z telefonu alarmowego.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak poinformował we wtorek portal ostrowmaz24.pl, według wstępnych ustaleń prokuratury 67-latka najprawdopodobniej została zamordowana. Taką wersję wydarzeń wskazywały wyniki sekcji zwłok.

Zobacz także

Przedstawiono mu zarzut znęcania i zabójstwa”

Wcześniej podawaliśmy również informację, że w związku ze sprawą aresztowano łącznie trzech mężczyzn. Wśród nich jest syn zmarłej kobiety. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

Zobacz także

Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – podaje ostrowmaz24.pl. Jak poinformował w rozmowie z portalem zastępca Prokuratora Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej – Adam Sadowski, jest wniosek o tymczasowy areszt dla syna 67-latki.

Zobacz także

– Przedstawiono mu zarzut znęcania i zabójstwa – mówił dziennikarzom portalu.

RadioZET/ostrowmaz24.pl/JZ