Tragiczne odkrycie na Mazowszu. Znaleziono zwłoki kobiety, możliwe że doszło do zbrodni

Joanna Zaremba
17.03.2019 17:13
Tragiczne odkrycie na Mazowszu. Znaleziono zwłoki kobiety, możliwe że doszło do zbrodni
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Dramatyczne znalezisko odkryto w jednym z domów w miejscowości Prostyń (województwo mazowieckie). Jak poinformował portal ostrowmaz24.pl, w nocy z soboty na niedzielę około godziny 2.00 na ostrowską komendę policji wpłynęło zgłoszenie o znalezieniu zwłok 67-letniej kobiety.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak powiadomiła w rozmowie z portalem Elżbieta Edyta Łukasiewicz - rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce – "na miejscu pracuje obecnie policja pod nadzorem prokuratora, prowadzone są czynności mające na celu ustalenie przyczyny śmierci 67-latki." Rzeczniczka poinformowała także, że sekcja zwłok została zaplanowana na poniedziałek.

Zobacz także

Z kolei rzeczniczka ostrowskiej policji podkreśliła, że „na miejscu zdarzenia lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon kobiety”.

W sprawie zatrzymano trzech mężczyzn

- Pracujący pod nadzorem prokuratora policjanci zatrzymali do wyjaśnienia trzech mężczyzn, mieszkańców powiatu ostrowskiego – mówiła dziennikarzom ostrowmaz24.pl Marzena Laczkowska.

Zobacz także

Prokuratura i policja badają wszelkie okoliczności, w jakich mogło dojść do zgonu kobiety. Służby nie wykluczają również zabójstwa. W poniedziałek ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok 67-latki, która ostatecznie wskaże bezpośrednią przyczynę śmierci kobiety.

Zobacz także

Mężczyźni – których zatrzymano w związku z tą tragedią – są w wieku 38, 48 i 62 lat. W chwili zatrzymania, 38-latek i 48-latek byli pod wpływem alkoholu – w organizmie wykryto ponad 2 promile.

RadioZET/ostrowmaz24.pl/interia.pl/JZ