Zamknij

Przerażające odkrycie na ogrodzeniu. "Ciało wisiało, obok stała drabina"

17.08.2022 12:29

W Grodzisku na Mazowszu znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny. Ciało wisiało na ogrodzeniu, a obok stała drabina. W sprawie zlecona została sekcja zwłok.

Policja
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Zwłoki mężczyzny znaleziono we wtorkowe popołudnie na ulicy Grabowej w Grodzisku. Jako pierwszy o tragicznym zdarzeniu poinformował lokalny portal grodzisknews.pl. 

Grodzisk. Ciało mężczyzny wisiało na ogrodzeniu

– Ciało mężczyzny były częściowo przewieszone przez ogrodzenie, noga była na drabinie. Mała rana, którą mężczyzna miał na nodze, na pewno nie była jedyną przyczyną śmierci – powiedziała w rozmowie z PAP asp. szt. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy. Policjantka dodała, że w momencie, gdy służby pojawiły się na miejscu, zwłoki musiały już jakiś czas wisieć.

– Wobec poszkodowanego nie były podejmowane czynności ratowania życia, ponieważ pojawiły się już tzw. plamy opadowe. My zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia – wyjaśnił Krzysztof Stefaniak z PSP w Grodzisku Mazowieckim.

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. – Została w tej sprawie zlecona sekcja zwłok – powiedziała Katarzyna Zych.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/grodzisknews.pl