Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przerażające odkrycie w znanym napoju. Internauci poruszeni [FOTO]

03.04.2018 17:07
xxx wiadomosci

W polskich mediach społecznościowych krąży wpis pani Katarzyny, która dokonała obrzydliwego odkrycia. Kobieta kupiła karton popularnego soku. To, co znalazła w jego wnętrzu, nie przypominało napoju. 

Sok Caprio fot. Facebook screen

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Katarzyna Oueslati opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia i nagranie tego, co zatkało wylot z kartonu popularnego soku. Zdziwiona klientka nie kryła zdziwienia i oburzenia.

"

Nadal jestem w ogromnym szoku i przerażeniu. Jak mogłam podać taki syf dzieciom (1,5 roku i 11 lat). Zaufałam producentowi, jak każda matka czy klient! Dziś wlewając sok do szklanki coś zatkało mi wylot… Moja pierwsza myśl. To pewnie kawałek papieru. Jednak po rozcięciu kartonu nie ma śladu po oderwanym papierku. Reszta tego chyba ROBALA zatkała otwór — napisała oburzona internautka.  "

Sprawa została zgłoszona do producenta napoju. Z producentem napoju, firmą Maspex, skontaktowała się Wirtualna Polska. — Proces reklamacji został przez naszą firmę podjęty niezwłocznie i jest on przeprowadzony bardzo profesjonalnie zarówno pod kątem merytorycznym, jak i czasowym. Natychmiast podjęliśmy działania wyjaśniające i jednocześnie skontaktowaliśmy się z Panią zgłaszającą reklamację w celu uzyskania wszelkich dalszych informacji — powiedziała Dorota Liszka, rzecznik prasowy firmy.

RadioZET.pl/DG  

Oceń