Weekendowe utrudnienia w kilku bankach. Warto mieć gotówkę!

Redakcja
25.08.2017 18:23
Weekendowe utrudnienia w kilku bankach. Warto mieć gotówkę!
fot. Pixabay

Klienci ośmiu polskich banków muszą liczyć się z problemami z powodu prac serwisowych, jakie zaplanowano na ten weekend. Utrudnienia dotyczą dostępu do bankowości elektronicznej oraz bankomatów i wpłatomatów. 

ING Bank Śląski

W nocy z 27 na 28 sierpnia bank planuje przeprowadzić prace serwisowe. W związku z tym niektóre usługi ING będą czasowo niedostępne.

W nocy z niedzieli na poniedziałek między północą a 5 rano niedostępne będą: bankomaty i wpłatomaty, płatności BLIK oraz NFC, płatności Mastercard w telefonie, system ING CardsOnLine, system bankowości internetowej dla klientów detalicznych Moje ING w wersji mobilnej, system bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych ING Business i jego wersja mobilna.

Ponadto nie będzie możliwości aktywowania kart i nadawania PIN. Mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych.

Eurobank

W nocy z piątku na sobotę w godzinach 23:35 - 02:00 niemożliwe będzie korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę od godziny 00:00 do godziny 02:50 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Bank Millennium 

W sobotę od godziny 1:00 do 1:15 niedostępne będą system Millenet, aplikacja mobilna, płatności internetowe oraz BLIK. Dodatkowo w poniedziałek w nocy od 1:00 do 1:15 niedostępne będą wpłaty i wypłaty kartami.

BZ WBK

Prace konserwacyjne w sobotę w godzinach 2:00 - 3:00 uniemożliwią korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej.

Raiffeisen Polbank

W piątek w godzinach 22:00 - 23:30 niedostępny będzie system biura maklerskiego.

Volkswagen Bank

W związku z pracami technicznymi w systemach bankowych od soboty do niedzieli w godzinach 20:00 do 12:00 utrudniony będzie dostęp do rachunków przez internet i telefon.

Toyota Bank

W najbliższą niedzielę w godzinach 6:00 - 10:00 odbędą się prace konserwacyjne infrastruktury technicznej banku. W tym czasie nie będą dostępne: system bankowości elektronicznej, automatyczny serwis telefoniczny i usługa tak zwanych szybkich płatności.

RadioZET.pl/DG