Zamknij
przewłoka wypadek
2 Zobacz galerię
fot. Policja Lubelska

Wypadek na drodze powiatowej między Przewłoką a Dębową Kłodą (woj. lubelskie). Kierująca citroenem 42-latka zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Razem z kierującą pojazdem podróżowała jeszcze dwójka jej pełnoletnich dzieci. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do szpitali.

Wypadek na drodze powiatowej między Przewłoką a Dębową Kłodą (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem Citroen 42-latka z gminy Dębowa Kłoda, wyjeżdżając z łuku drogi, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych, straciła panowanie nad pojazdem. Następnie kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu, wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. 

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe pogotowia, dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Policja oraz Straż Pożarna, które wydostały zakleszczonych w pojeździe uczestników wypadku.

Wypadek w Przewłoce. Samochód roztrzaskał się na drzewie

Razem z kierującą pojazdem podróżowała jeszcze dwójka jej pełnoletnich dzieci. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do szpitali.

W chwili obecnej w miejscu zdarzenia pracują policjanci. Droga jest już przejezdna, ruch odbywał się wahadłowo. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

RadioZET.pl/ Policja Lubelskie