Zamknij

14-latek wyskoczył z okna. Chłopca nie udało się uratować

15.09.2020 08:41
policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Tragiczny wypadek w Pucku przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Jak podaje "Dziennik Bałtycki", z okna wyskoczył 14-latek. Chłopca nie udało się uratować.

Tragedia w Pucku. Na ulicy Kolejowej doszło do wypadku. Mieści się tam siedziba puckiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, a także szkoła (PCKZiU Puck), internat i część biur Starostwa Powiatowego w Pucku.

Zobacz także

Puck. 14-latek wyskoczył z okna

W placówce w poniedziałek doszło do tragedii. Jak poinformował "Dziennik Bałtycki", z okna wyskoczył 14-letni chłopiec. Na miejsce jako pierwsza przybyła karetka z Pucka. Ratownicy przystąpili do natychmiastowej reanimacji.

Następnie przyjechali policjanci, strażacy z Pucka oraz śmigłowiec LPR. Policja początkowo informowała jedynie o złamaniu. "Jedna z osób wyskoczyła przez okno i ma otwarte złamanie ręki" - przekazał Ireneusz Janus, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP Puck.

Niestety, pomimo wysiłków ratowników i załogi śmigłowca LPR, dziecka nie udało się uratować. "Pierwotnie wyglądało na to, że ma złamaną rękę. Musiał mieć jednak poważne wewnętrzne obrażenia" - relacjonował rzecznik strażaków z Pucka.

Policja nie chce podawać na razie szczegółów w tej sprawie. Śledczy wyjaśnią teraz okoliczności tragedii.

Zobacz także

RadioZET.pl/"Dziennik Bałtycki"