Zamknij

Tragedia na siłowni. Zmarła 45-letnia kobieta

Redakcja
04.10.2018 18:44
Tragedia na siłowni. Zmarła 45-letnia kobieta
fot. East News

Tragedia na terenie jednej z siłowni w Puławach w województwie lubelskim. Jak informują lokalne media, 45-letnia kobieta w trakcie treningu straciła przytomność i zmarła. Sprawę bada prokuratura. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragedii na puławskiej siłowni doszło we wtorek po godzinie 20. 45-latka w trakcie wykonywania ćwiczeń zasłabła. Na miejsce wezwano zespół ratowników medycznych, którzy kontynuowali reanimację kobiety. Niestety, akcja ratowania życia nie przyniosła efektów. Kobieta zmarła. 

Tragedia na siłowni w Puławach 

Jak informuje ''Dziennik Wschodni'', okoliczności śmierci 45-latki bada puławska Prokuratura Rejonowa. Śledczy planują przesłuchanie świadków zdarzenia, którzy jako pierwsi rzucili się na ratunek kobiecie. 

– To było zasłabnięcie, które mogło zdarzyć się wszędzie. Na tym etapie wykluczamy inne przyczyny śmierci, niż naturalne. Dlatego ciało kobiety nie zostanie poddane sekcji – wyjaśnia Grzegorz Kwit, szef puławskiej prokuratury.

Zobacz także

Prokuratorzy zastrzegają, że na obecnym etapie śledztwa nie można stwierdzić, że do śmierci kobiety przyczyniło się wykonywanie przez nią ćwiczeń.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: W ciąży na siłowni: czy powinnaś ćwiczyć?

RadioZET.pl/Dziennik Wschodni/DG