Zamknij
Tragedia w Pułtusku
6 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl/Błażej Makarewicz

W sobotę z rzeki Narew w Pułtusku wyłowiono zwłoki kobiety i jej 5-letniej córki. Policja zabezpieczyła materiały z monitoringu miejskiego, na których widać samochód 39-latki. Na poniedziałek zaplanowana jest sekcja zwłok.

Do odkrycia zwłok w Narwi w Pułtusku doszło w sobotę 2 października około godziny 6 rano. Policja otrzymała zgłoszenie o wyłowieniu ciała dziecka z koryta rzeki. Trzy kilometry dalej odnaleziono ciało 39-letniej kobiety – informowała sierż. Renata Soból z miejscowej policji. 

Tragedia w Pułtusku. Policja bada dane z monitoringu miejskiego

Nowe informacje ws. śmierci matki i dziecka przekazała zastępca Prokuratora Rejonowego w Pułtusku. Nieopodal kładki nad rzeką Narew, w okolicach ulicy Solnej, policjanci znaleźli samochód, którym przyjechała 39-letnia kobieta razem ze swoją 5-letnią córką. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiały z monitoringu miejskiego.

– Mamy nadzieję, że pozwoli to wyjaśnić kwestię, gdzie udały się, w jakim kierunku - z tego samochodu - i co tam dalej się wydarzyło. Samochód pojawił się na kamerach około godziny czwartej nad ranem w sobotę – powiedziała w niedzielę Monika Kosińska-Kaim.

W sobotę odbyła się identyfikacja ciał na podstawie okazanych zdjęć ojcu i mężowi pokrzywdzonych. – Potem jego stan psychiczny nie pozwolił na wykonywanie dalszych czynności – przekazała Kosińska-Kaim. Dodała, że na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok.

Masz myśli samobójcze? Pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych telefonów zaufania: 

  • Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123
  • Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawie bezpieczeństwa dzieci – 800 100 100
  • Policyjny Telefon Zaufania – 800 12 02 26
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – 116 111
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka – 800 12 12 12
  • W przypadku bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia Twojego bądź drugiej osoby zadzwoń na numer alarmowy – 112.

RadioZET.pl/PAP