Zamknij

TVP2 poszła za daleko? Rozmowa o tym, dlaczego kobiety kochają drani

Redakcja
26.04.2017 08:37
TVP2 poszła za daleko? Rozmowa o tym, dlaczego kobiety kochają drani
fot. kadr z programu

Jeszcze Polska nie otrząsnęła się po szokującym nagraniu opublikowanym przez Karolinę Piasecką - żonę byłego radnego PiS z Bydgoszczy - a Telewizja Publiczna już postanowiła wyemitować na swojej antenie rozmowę, która przez wiele internautek została okrzyknięta policzkiem dla kobiet.

W porannym programie "Pytanie na Śniadanie" emitowanym w TVP2 zaproszeni goście wraz z prowadzącymi debatowali we wtorek nad tym, dlaczego "kobiety kochają drani". Zaproszone do dyskusji zostały Grażyna Wolszczak oraz Kaja Środka. Rozmówczynie zdawały się zgadzać z osobliwą tezą zawartą w tytule audycji. 

Zagłosuj

TVP2 przesadziła?

Liczba głosów:

- Szukamy adrenaliny, żeby w życiu nie było nudno - mówiła Wolszczak. - Szukamy czegoś ekscytującego, podniecającego. Na takiego mężczyznę trzeba zasłużyć. I mówi nam, jakie mamy fajne cycki, chociaż kulturalni ludzie tak nie mówią. Jest trudny do zdobycia. Lubimy sobie wyobrażać, że on się zmieni dla nas - dodała.

Z kolei Środka przekonywała, że kobiety nie powinny się bać wchodzenia w "szalone relacje". Jej zdaniem dranie są nieprzewidywalni, a zatem nie są nudni. 

W dyskusji wzięła udział także psycholożka Sylwia Sitkowska, która powodów tego typu "preferencji" doszukiwała się w dzieciństwie. - Im trudniejszy był dom, tym trudniejszych partnerów wybieramy. Bo to jest coś, co znamy, nawet jeśli jest najgorsze - mówiła. 

Zobacz także

Rozmowa o kobietach kochających wulgarnych facetów wydaje się być co najmniej nie na miejscu po spektaklu wyzwisk i upokorzeń, jakie usłyszeliśmy na nagraniu pani Karoliny, która przez ponad dekadę była ofiarą przemocy domowej. Wątpliwe taka "szalona relacja z draniem" była faktycznie szczytem jej marzeń...

RadioZET.pl/KM