Zamknij

Poszukiwania pytona. Krzysztof Rutkowski wkracza do akcji [FOTO]

Redakcja
13.07.2018 13:13
Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram screen

Poszukiwania pytona tygrysiego pod Warszawą wciąż nie przynoszą oczekiwanego efektu. Służby i przedstawiciele fundacji Animal Rescue Polska od siedmiu dni szukają blisko sześciometrowego węża. Do akcji postanowił wkroczyć... detektyw Rutkowski. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Czy hodowla zwierząt egzotycznych w domu powinna być zakazana?

Liczba głosów:

W niedzielę nad Wisłą w gminie Konstancin-Jeziorna znaleziono prawie sześciometrową wylinkę pytona tygrysiego. Była miękka i elastyczna, a to zdaniem ekspertów oznacza, że była świeża. W akcję poszukiwawczą w rejonie miejsca, gdzie znaleziono ślady pytona, angażuje się coraz więcej osób.

W czwartek Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem” zdradził, gdzie ukrywa się poszukiwany pyton. Słynny jasnowidz twierdzi, że wąż zostanie odnaleziony nad rzeką w okolicy wsi Dębina.

Media straszą pytonem gigantem. Mamy się bać?

Pyton nad Wisłą. Krzysztof Rutkowski w akcji 

W piątek w mediach społecznościowych furorę zrobiło zdjęcie Krzysztofa Rutkowskiego. Były detektyw ogłosił rozpoczęcie „poszukiwań pytona tygrysiego na Wiśle”. Na wpis Rutkowskiego zareagowało setki internautów.

– Pomysł zrodził się spontanicznie. Płynęliśmy akurat z kilkoma policjantami, więc postanowiłem im pomóc. Wszystkie ręce na pokład – powiedział serwisowi WawaLove Rutkowski. 

Każdy, kto ma informację o zwierzęciu bądź informacje dotyczące jego ucieczki, jest proszony o kontakt z policją pod numerem (22) 604 52 13 lub Fundacją Animal Rescue Polska – (22) 350 66 91.

RadioZET.pl/DG